2025-03-27 08:03:46
1299

На Тячівщині жінка народила дитину в кареті швидкої

Виклик про породіллю до медиків екстренки надійшов сьогодні о 03:09. 25-річна жителька села Нижня Апша народжувала першу дитину. Про це розповіли у Закарпатському територіальному центрі медичної екстреної допомоги.
Під час огляду породіллі стало зрозуміло: малюк не чекатиме. Тож хлопчик з’явився на світ просто у кареті швидкої допомоги. Пологи пройшли фізіологічно та без жодних ускладнень.
Зараз мама і новонароджений у безпеці та почуваються добре. Їх доставили до Тячівської районної лікарні для подальшого спостереження.
Як розповідають медики, це вже четвертий випадок за тиждень, коли приймають пологи прямо у швидкій. 

Вгору