2025-04-04 09:51:08
590

Пасажири елітного круїзного лайнера заразилися норовірусом

Понад 240 осіб на борту розкішного круїзного лайнера Queen Mary 2 заразилися надзвичайно заразним норовірусом — збудником шлунково-кишкових захворювань, що викликає діарею, нудоту та блювоту. 
За офіційними даними, захворіли щонайменше 224 із 2538 пасажирів та 17 із 1232 членів екіпажу. У відповідь компанія власниця судна Carnival активувала екстрені протоколи з охорони здоров’я, ізолювала інфікованих, посилила санітарну обробку на борту та вжила заходів щодо запобігання подальшому поширенню хвороби. Норовірус — один із найпоширеніших збудників шлункових інфекцій у світі. Також він відомий під назвою "вірус круїзного судна". Як пояснює експерт з інфекційних хвороб доктор Вільям Шаффнер з Університету Вандербільта, ця хвороба легко передається у закритих середовищах: круїзах, готелях, таборах і гуртожитках.
Queen Mary 2 — круїзне судно Cunard, яке було введене в експлуатацію у 2004 році. Воно побудоване у стилі класичних трансатлантичних лайнерів 20 століття й вважається одним із найрозкішніших у світі. 
 
Джерело: https://life.comments.ua/ua/news/travels/ponad-240-pasazhiriv-elitnogo-kruiznogo-laynera-queen-mary-2-zarazilisya-norovirusom-765944.html

Вгору