Сьогодні по всій країні день жалоби за загиблими внаслідок страшної атаки на Киривий Ріг. В усіх містах і селах вшановуємо безневинних жертв того злочину.Нагадаємо, увечері 4 квітня росіяни вдарили по Кривому Розі балістичною ракетою. За даними Офісу Генерального прокурора, загинули 19 людей, зокрема 9 дітей.
Удар прийшовся по жвавому району міста, де поруч розташовані кафе, школа, житлові будинки, дитячий майданчик. Там гуляли діти, люди поверталися ввечері додому.
Щодо кількості постраждалих після тієї страшної трагедії, то по допомогу медиків звернулася ще одна людина. Тих, хто потребував їхньої допомоги, вже 75. З них 37 залишаються у лікарнях. Стан 19 пацієнтів все ще важкий.
За результатами воєнної агресії пошкоджено майже два десятки багатоповерхівок, приватні будинки, гаражі, десятки автівок, заклади освіти та харчування, промислове підприємство.
❗Правоохоронці продовжують допомагати людям, фіксувати наслідки ворожих атак, реєструвати звернення, збирати докази воєнних злочинів рф.






