
У вівторок, 8 квітня, на українсько-угорському кордоні офіційно відкрили пункт пропуску «Велика Паладь – Нодьгодош».
В урочистих заходах взяли участь: заступник голови Офісу президента Віктор Микита; Віцепрем’єр-міністр з відновлення – міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба; заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач; заступник міністра зовнішньоекономічних зв’язків та закордонних справ Угорщини, парламентський державний секретар Модьор Левенте; керівництво Закарпатської області; дипломати; представники митної та прикордонної служб, мас-медіа.
Пункт пропуску призначений для оформлення легкових автомобілів до 3,5 т. Працюватиме він кожного дня з 7 до 18 години.
Новий пункт пропуску за добу зможуть перетинати 200 автівок та 600 пішоходів. Очікують, що за рік «Велика Паладь» збільшить пропускну спроможність українсько-угорської ділянки кордону на 73 тис. легкових авто та 220 тис. пішоходів.
Про це Міністерство розвитку громад та територій України.













