Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра, утвердження віри і надії у серці кожного християнина, великий дарунок Господньої любові.Великдень нагадує про духовне відродження, яке потрібне кожному з нас для спасіння.
У це світле християнське свято Великодня хочу побажати кожній родині миру, взаєморозуміння, терпіння, віри і духовного розвитку! Нехай кожен ваш вчинок і дія будуть праведними, нехай ви і ваші близькі живуть у згоді із самим собою та богом!
Бажаю всім душевного тепла, здоров’я та щастя!
З Великоднем!
Христос воскрес! Воістину Воскрес!
З повагою депутат Тячівської районної ради Дмитро ШЕЛЕМБА






