З перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію нашої суверенної держави, він боронив рідну землю самовіддано і жертовно.
Він не вважав себе героєм...
Дмитро казав мамі: «На початку війни я не був на передку, я пережив обстріли як і мої побратими. Зараз я продовжую робити щось для збереження нашої країни бо вважаю що те «бонусне» життя я отримав після обстрілів шкода марнувати… от і все.». Дмитро його не змарнував…
Не стало воїна - патріота України. не стало прекрасної людини на Землі. Така вона війна!
Висловлюємо щирі співчуття всім рідним загиблого Героя.
Вічна і світла пам'ять!







