Тячівщина у жалобі: на війні загинув молодий воїн

29 червня під час виконання бойового завдання на передових позиціях отримав поранення несумісні з життям ЧЕНДЕЙ ДМИТРО ІВАНОВИЧ з села Новоселиця Нересницької територіальної громади.
З перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію нашої суверенної держави, він боронив рідну землю самовіддано і жертовно.
Він не вважав себе героєм... 
Дмитро казав мамі: «На початку війни я не був на передку, я пережив обстріли як і мої побратими. Зараз я продовжую робити щось для збереження нашої країни бо вважаю що те «бонусне» життя я отримав після обстрілів шкода марнувати… от і все.». Дмитро його не змарнував… 
Не стало воїна - патріота України. не стало прекрасної людини на Землі. Така вона війна! 
Висловлюємо щирі співчуття всім рідним загиблого  Героя.
Вічна і світла пам'ять!


Вгору